יום גיבוש

יום גיבושיום גיבוש של ספא שמים בארץ בשיתוף פעולה עם ספאים מפוארים נוספים לאירועים, כוללים פעילות גיבוש באיכות נעלה , עם אפשרויות נוספות. כמו אופציה למתחם של מרחצאות. בריכת מלחים, אמבטיות שמנים, חמם טורקי, סאונה, ג'קוזי וכו.. אפשר לבנות חבילות של ערבי גיבוש לקבוצות כולל רחצה עם אוכל כשרה למהדרין או יום גיבוש לעובדים במרכז עם טיפולי ספא ופעילויות. על פי התקציב יכולים לצור חבילות לקבוצות עם כל האופציות המבוקשות. מהדיבור הראשון בטלפון נרכיב יחד את החבילה המושלמת עבור המארגנים.

כיצד מפיקים יום גיבוש ( איכותי ) בצ'יק?

אולי אתם צריכים מקום לקבוצות כדי לגבש את הקבוצה. ספא שמרכיב לכם כל מני עיסויים, סדנאות וקולינריה כשר מהדרין באזור אחד. ברוכים הבאים למקום הכי מוצלח עבורכם! יום כיף לצוות קטן בספא שמים בארץ הינו המקום הכי טוב לכם. עם ידע רחב יותר מ 16 שנה והרבה מאד לקוחות שבעי רצון. מיטב הגופים במשק בילו אצלנו. עובדי בנק למשל אוצר לחייל, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק לאומי. קופות חולים מכבי, כללית, לאומית. ביטוח כמו מיגדל, כלל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק ואולי כל ארגון שתכלו לדמיין, ביקרו, עשו חיים, באו שוב ושבים לשמים בארץ על מנת להחוות חוויות חדשות.

יום גיבוש (עם טיפולים ברמה גבוהה )

בספא שמים בארץ תמצאו את רשימת המטפלים המקצוענים בארץ, המוסרים מסאג' מקצועי מרגיע, מפיג מתח ומשחרר לפי העוצמה הרצויה. יום גיבוש לעובדים בצירוף מסאג'ים שונים ממבחר זנים, בחדר טיפולים פרטי עם שמנים מבוסמים, המענגים לגוף ומשאירים את הגוף נעים ואת כולם שלווים. עיסוי מענג המעניק תחושת הנאה וכיף מצב רוח של רעיונות לערב גיבוש לעובדים מגבש ביותר.

ימי גיבוש לעובדים זה משהו שכדאי להשקיע בו חשיבה!

אם אתם מחפשים רעיונות ליום כיף מגבש, תזמינו אצלנו, שמיים בארץ והכיף ביניכם יהיה מאחד ומענג מאד! רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים של מרכז ספא שמים בארץ אתר יחיד עם אלפי פניות של ימי גיבוש לעובדים. בשמים בארץ נותנים ללקוחות שלנו פינוק של מעין עולם הבא, מסאג'ים יחד עם סדנא של גיבוש או סדנא של סי בי טי , פעילויות גיבוש ומפעילים שיגבשו את הקבוצה ויהפכו גיבוש חברה מיוחד ומוצלח!

ערב גיבוש מחלקתי ( האם מומלץ כאן? )

במרכז ספא שמים בארץ בונים ימי גיבוש לקבוצות או ערב גיבוש הכוללים מסאג'ים, ארוחות חלביות בכשרות למהדרין ומגוון רחב של הפעלות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המאושרים. מציעים יום כיף, רעיונות ליום גיבוש מסוגלים לכלול חבורות קטנות וגדולות.
במרכז ספא שמים בארץ רצוי לארגן יום כיף לקבוצות, ימי גיבוש, עם הפעלות מעשירות וחוויתיות, סדנאות כיף וגיבוש עם מיטב המרצים.
בספא שמים בארץ המגוון רחב: סדנאות ריקוד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות אבחון ציור, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות טיפולי ספא, סדנאות כף יד, סדנאות אבחון ציור, תווי פנים, סדנאות נמרולוגיה וסדנאות ריקוד.
מסקנה במידה ואתם המארגנים של ערבי גיבוש לצוות ובזה אתם חפצים לקבל את התשבחות ומחמאות מחבריכם בעבודה, צרו קשר : אברהם גל 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *