רעיונות לגיבוש צוות

רעיונות לגיבוש צוות רעיונות לגיבוש צוות של שמיים בארץ בהתחברות עם מתחמים נוספים לאירועים, כוללים ערבי גיבוש לצוות באיכות נעלה , עם יותר אופציות. למשל אופציה למתחם של פינוקים. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים וכו.. אפשר לגבש חבילות של יום כיף לקבוצות במרכז לצד רחצה עם אוכל כשרה מהדרין או יום גיבוש עם טיפולים וסדנאות. לפי התקציב אפשר לבנות חבילות ספא לעובדים עם כל האפשרויות הרצויות. מהדיבור הראשון בטלפון נגבש ביחד את החבילה הכי טובה עבור הקבוצה.

רעיונות לגיבוש צוות קטן ( מוצלח ) בנקל?

אולי אתם צריכים מקום מיוחד על מנת לגבש את הקבוצה. אתר שמכיל מגוון מסאג'ים, פעילויות ואוכל בכשרות מהדרין באזור אחד. הגעתם לספא הכי טוב עבורכם! יום כיף לקבוצות בספא שמים בארץ ודאי הספא האידיאלי לכם. עם ניסיון רחב מעל 16 שנה והרבה מאד לקוחות מרוצים. מיטב העסקים במשק התגבשו אצלנו. בנקים לדוגמה בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופת חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוחים כמו מיגדל, כלל, ביטוח ישיר. חברות היי טק, משרדי ממשלה וכמעט כל ארגון שתעלו על דעתכם, התארחו, נהנו, חזרו ובאים שוב לשמיים בארץ בכדי להחוות חוויות מפתיעות.

רעיונות לגיבוש צוות (עם מסאג'ים אקסקלוסיביים )

בשמים בארץ ישנם את המסג'יסטים המקצוענים בישראל, המעניקים טיפול מיוחד מרגיע, מפיג מתח ומשחרר על ידי העומק הרצוי. ימי גיבוש עם טיפולים שונים מהרבה סוגים, בחדר טיפולים אינטימי עם שמנים אתריים, החביבים לגוף ומניחים את עור הגוף משוחרר ואת כולם נינוחים. מסאג' מרענן המספק תחושת כיף והנאה תחושה של רעיונות ליום גיבוש מגבש ומפנק באמת.

יום כיף לעובדים הינו משהו ששווה להקדיש בו עיון!

במידה ואתם צריכים ימי גיבוש לעובדים מגבש, בואו אלינו, שמיים בארץ והכיף שלכם יהיה מאחד ומענג עד מאד! יום כיף לעובדים של שמים בארץ ספא ייחודי עם אלפי הזמנות של רעיונות ליום גיבוש. אנו בספא שמים בארץ מספקים ללקוחותינו כיף של מעין עולם הבא, מסאג'ים בשילוב סדנת גיבוש או סדנא של סי בי טי , פעילויות גיבוש ומנחים שיגבשו את כולם ויספקו יום גיבוש לעובדים בצפון מוצלח ומיוחד!

יום גיבוש לעובדים בצפון ( למה כדאי אצלנו? )

בשמים בארץ מרכיבים רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים או רעיונות לגיבוש צוות, ימי גיבוש לקבוצות עם טיפולי ספא, ארוחות שף בכשרות מהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו ללקוחותינו המאושרים. מגישים רעיונות ליום כיף, ערבי חברה אלו מסוגלים להכיל קבוצות קטנות וגדולות.
במרכז ספא שמים בארץ ניתן לתכנן יום גיבוש למנהלים, יום כיף לקבוצות, יחד עם סדנאות מעשירות וחוויתיות, פעילויות גיבוש וכיף עם טובי המנחים.
בשמים בארץ מגוון אפשרויות: סדנאות אבחון ציור, סדנאות שפת גוף, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות מודעות, סדנאות ריקוד, סדנאות טיפולים, סדנאות טיפולים, סדנאות כף יד, סדנאות מודעות וסדנאות כף יד.
לסיכום אם אתם המארגנים של ימי גיבוש ואתם משתוקקים להרוויח את התשבחות ומחמאות מהקולגות שלכם בקבוצה, התקשרו עכשיו: אברהם 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *